Žaislai vaikams nuo 5 metų - little-goose.com

Žaislai vaikams nuo 5 metų

Tikriausiai esate ne kartą pastebėję, kad ant žaislų pakuočių yra nurodomas amžiaus tarpsnis, kuriam šie yra skirti. Kai kurie pirkėjai yra linkę į šias rekomendacijas numoti ranka. Tačiau – be reikalo. Visų pirma, ši rekomendacija užtikrina, kad žaislas yra saugus būtent ant pakuotės nurodyto amžiaus vaikų naudojimui. O taip pat ir pasufleruoja, kad toks žaislas bus įdomus (ir naudingas) būtent konkretaus amžiaus vaikams. Kitaip tariant, nesilaikydami amžiaus rekomendacijų galimai su žaislu prašausite pro šalį – vaikui juo žaisti bus arba nesaugu, arba pernelyg sudėtinga, arba priešingai – pernelyg elementaru, todėl ir neįdomu. Štai kodėl pravartu atkreipti dėmesį į prekės gamintojų siūlomą amžiaus rėžį.

Visgi, net ir sekant rekomendacijomis, pasirinkimo galimybių gausa dažnai užmena mįslę – tad kuris iš šių žaislų labiausiai patiktų mergaitei ar berniukui? O ypatingai, jeigu ant prekių pakuotės yra nurodytas rekomenduojamas amžius, apimantis kelerius metus – kuris žaislas geriausiai tiktų 5, 6 ir 7 metų vaikams? Apsispręsti gali padėti žemiau pateikti patarimai pagal vaikų amžių.

Žaislai vaikams nuo 5 metų:

Žaislai berniukams nuo 5 metų

Ieškantiems, kuo būtų galima pradžiuginti 5 metų ir vyresnius berniukus, rekomenduojama rinktis iš spalvingų, modernių medinių automobilių modeliukų. Tai – patogūs, rankoje telpantys automobiliukai, kuriuos galima pasiimti kartu su savimi į darželį, susitikimus su bendraamžiais ar keliones su tėvais. Lėktuvėlis, lenktyninės mašinėlės, mokykliniai autobusiukai, taksi ir kt. leis mažiesiems kurti miesto gyventojų istorijas ir svarbiausia – patiems jose dalyvauti.

Taip pat tokio amžiaus berniukus sudomins vaikiškas darbastalis su būtiniausiais įrankiais (plaktuku, atstuktuvu, pjūklu, varžtais ir kt.) Iš viso rinkinį sudaro 48 įrankių ir aksesuarų dalys. Tad vaikas tikrai turės ką veikti ir nebesiskųs nuobodžiaujantis! Tuo tarpu tiems, kuriuos žavi darbastalio idėja, tačiau jį įsigyti stabdo ribota erdvė namuose, gali rinktis „Little Dutch“ medinį įrankių rinkinį. Tokiame rinkinyje yra net 20 įrankių, kurie yra sudėti specialioje, medinėje mažojo meistro dėžėje.

Mediniai, įvairaus dydžio detalių turinčios, prekės vaikams yra rekomenduojami berniukams nuo 5 metų dėl smulkiąją motoriką lavinančių savybių. Žaidimų pagalba „mankštindami“ mažųjų pirštukus, ruošiame jas rašymui, piešimui, lipdymui, konstravimui ir kitiems koordinuotiems veiksmams atlikti. O taip pat smulkiąją motoriką ugdantys užsiėmimai ugdo dėmesį, kantrybę, padeda susikaupti ir susikoncentruoti.

Žaislai mergaitėms nuo 5 metų

Mergaitėms nuo 5 metų rekomendacijos dėl smulkiosios motorikos ugdymo išlieka tos pačios kaip ir tokio amžiaus berniukams. Visgi, tokio amžiaus vaikams nebepakanka žaidimų ar užsiėmimų, kuriuose reikia liesti kuo skirtingesnes medžiagas ar faktūras. Jos laikui bėgant turi sudėtingėti – daugėti smulkesnių detalių, jos būti sudėtingiau konstruojamos ir pan. Taigi, ieškodami tinkamų žaislų šio amžiaus mergaitėms atkreipkite dėmesį į žemiau pateiktus pavyzdžius, galbūt, jie bus tai, ko jums reikia:

  • Klasikinis „Little Dutch“ lėlių namas. Tai žaislas, kuris nepaliks nė vienos mergaitės abejingos. Šį komplektą sudaro 19 baldų ir kitų aksesuarų, o specialūs lipdukai gali padėti įsigytą lėlių namą individualizuoti ir padaryti išskirtiniu!
  • Kitas populiarus pasirinkimas renkant žaidimo priemones mažosioms damoms - kosmetinis staliukas. Besisukantį veidrodį ir įvairių grožio priemonių rinkinį (plaukų šepetį, kvepalus, lūpdažį, akių šešėlius ir kt.) turintis staliukas patiks kiekvienai puoštis mėgstančiai mergaitei.
  • Taip pat dažnai pasirenkama ir „Little Dutch“ virtuvė. Rožinės spalvos rinkinys – orkaitė su durelėmis, lentynos, kriauklė su čiaupu ir kaitlentės leidžia įsijausti į mažosios šeimininkės vaidmenį, kurios virtuvėje gimsta nuostabiausi kulinariniai šedevrai! Tuo tarpu tie, kuriuos domina kuklesnis ir mažiau vietos užimantis variantas, gali rinktis medinį arbatos puodelių arba daržovių pjaustymo rinkinį.

Žaislai berniukams nuo 6 metų

Vaikams iki 7 metų rekomenduojama rinktis sudėtingesnius konstruktorius. Juos tverdamas vaikas ne tik ugdo kūrybingumą bei loginį mąstymą, bet taip pat ir gali atsipalaiduoti nuo protinės veiklos. Ne veltui pirmos klasės vaikams pertraukų metų rekomenduojama žaisti su kaladėlėmis ir kitais konstruktoriais. Smulkiąją motoriką stiprinantys veiksmai leidžia pailsėti protui, susikoncentruoti ir pasibaigus pertraukai su naujomis jėgomis grįžti semtis žinių!

Vienas iš variantų, kuris į žaidimą apjungtų keletą vaikų – „Little Dutch“ bokšto žaidimas. Pastačius bokštą iš spalvingų medinių kaladėlių, kiekvienas žaidėjas iš bokšto turi išimti po vieną kaladėlę ir uždėti ją ant bokšto viršaus jo nenugriovęs. Kad būtų dar sudėtingiau, galima susiskirstyti komandomis ir susitarti, kad viena komanda trauks vienos pasirinktos spalvos kaladėles, kita – kitos. Tai žaidimas, garantuojantis puikią juoko ir geros nuotaikos dozę!

Jeigu aktualiau, kad vaikas turėtų kuo užsiimti vienas, galite rinktis tokius „Little Dutch“ rinkinius kaip traukinių stotis, geležinkelio trasa arba zoologijos sodas. Tai žaidimai, kurie neleis nuobodžiauti vienam žaidžiančiajam, o taip pat bus įdomūs žaisti ir bendraamžių kompanijoje.

Žaislai mergaitėms nuo 6 metų

Dažnai manoma, kad lėlės domina mergaites iki 5-6 metų. Tačiau ir 6 metų sulaukusias bei vyresnes mergaitėms lėlės taip pat yra nepamainomos dienos palydovės. Pavyzdžiui, užsukę į vieną ar kitą antrokų ar net trečiokų klasę, greitai pastebėsime, kad ant mergaičių stalų šalia knygų, penalų ir kitų pamokoms reikalingų mokomųjų priemonių yra įsitaisę ne kas kitas, o – lėlės.

Tokio amžiaus mergaitės jau rečiau žaidžia su lėlėmis-kūdikiais ar lėlėmis barbėmis. Dažniau yra pasirinkamos stilingos lėlės. Pavyzdžiui, galima pastebėti, kad populiarus pasirinkimo variantas yra lėlės-fėjos. Įvairiaspalvės, subtilios skandinaviškos estetikos lėlės Picca Loulou fėja Mathilda, Felicity arba Celeste gali tapti puikiomis mergaičių kompanionėmis. Jos ne tik padeda jaustis saugiau ir emociškai nurimti, tačiau ir padeda ugdyti tokias savybes kaip empatija, atsakomybė, rūpestingumas.

Be to, šios stilingos lėlės mergaitėms nuo 6 metų taip pat gali būti ir nepamainomu, stilingu aksesuaru. Didelis privalumas yra ir lėlės dydis – ji nesunki neštis rankose, o taip pat ir neužims daug vietos mažosios kuprinėje.

Žaislai berniukams nuo 7 metų

Berniukams nuo 7 metų patiks įvairūs stalo žaidimai, kuriuos galima žaisti tiek vienam, tiek ir kartu su draugais. Norintiems skirti dėmesio vaikų atminties, koncentracijos ir dėmesio sutelktumo įgūdžius, rekomenduojama rinktis atminties žaidimus. Puikus pavyzdys - „Little Dutch“ atminties žaidimo „Sailors Bay“ tikslas – kuo greičiau surasti visas identiškas korteles.

Tuo tarpu tiems, kuriems labiau rūpi vaikų socialinių įgūdžių ugdymas, siūloma rinktis domino tipo žaidimus. Pavyzdžiui, „Little Dutch“ gamintojo žaidimus „Zoo“ arba „Little Goose“. Jie užtikrins, kad mažieji ne tik smagiai, bet ir naudingai praleis laiką kartu.

O jeigu labiau domina žaidimai, kurie sudomintų vaikus užsiimti vienus – verta rinktis sudėtingesnius  galvosūkius, tokius kaip „Londji“ dėlionės „Japanese Rock“ arba „Gravity“ arba didesnį detalių skaičių turinčios dėlionės. Pavyzdžiui, „The Wave“ arba žymaus tapytojo Vincento Van Gogh‘o „Starry Night“.

Žaislai mergaitėms nuo 7 metų

Šio amžiaus mergaites paprastai žavi įvairios dėlionės, kurias galima dėlioti tiek individualiai, tiek ir su draugėmis bei draugais. Dėlionės yra vertinamos dėl smulkiosios motorikos ugdymo bei koncentracijos ir kantrybės ugdymo. O taip pat tai yra priemonė, puikiai lavinanti atmintį.

Todėl ieškantiems dovanos mergaitėms nuo 7 metų, rekomenduojama rinktis tokias dėliones kaip „Londji“ prekinio ženklo „Cinderella“, „Happy Birthday Unicorn!“ arba „Night & Day in Paris“. Jos savo spalvų ir piešinių efektingumu patraukia jau iš pirmo žvilgsnio bei raginte ragina imtis dėlioti naująją dėlionę nedelsiant, čia ir dabar!

Visgi, jeigu mergaitė jau yra nebe naujokė dėlionių pasaulyje, galbūt vertėtų pagalvoti apie didesnį skaičių detalių turinčias dėliones? Pavyzdžiui, „Londji“ dėlionę „Mona Lisa“, „Go to Rome“ ar „Go to The Future“. Įveiktas dėlionių iššūkis ne tik džiugins puikiai praleistu laiku, bet ir ugdys lyderystę bei kels pasitikėjimą savimi – „galiu įveikti ir dar daugiau!”

Kur įsigyti šiuos žaislus?

Subtili skandinaviška estetika, išskirtinumas ir tvarumas – geriausiai apibūdina elektroninėje parduotuvėje „Little Goose“ siūlomų žaislų asortimentą. Nepriklausomai nuo to, ar jus domina žaislai kūdikiams, ar vyresnio amžiaus mažyliams, čia galėsite rinktis iš gausybės akį traukiančių variantų. Juolab, kad prekių gamintojų patvarumui skiriamas dėmesys neleis nusivilti. Galimai įsigyti žaislai džiugins ne tik mažuosius, bet ir jų pačių vaikus ateityje, kuri šią akimirką tebeatrodo labai tolima.

Jeigu „Little Goose“ puoselėjamos estetikos, išskirtinumo ir tvarumo vertybės yra svarbios, reikšmingos ir Jums – apsilankykite elektroninėje parduotuvėje jau dabar!