Prekių ženklai

Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti šių prekės ženklų vaikiškas prekes (A-Z):

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

B

Baghera - Iki smulkmenų apgalvotų, laikui nepavaldžių mašinėlių vaikams gamintojas. Kuria tai, kas bus perduodama iš kartos į kartą.

Banwood - Tai – prekės ženklas, kuris siūlo paspiriamus dviračius patiems mažiausiems. Paprastumas, minimalizmas ir funkcionalumas – Banwood vizitinė kortelė.

BIBS - Daugiau nei 40 metų patirtį turintis gamintojas. Prekių asortimente – gausus unikalių čiulptukų, kramtukų ir migdukų pasirinkimas.

BigStuffed - Prekės ženklas, mylimas dėl rankų darbo pliušinių žaislų, kurių pagrindinis atpažįstamasis ženklas – išraiškingos akys.

Bon Bon toys - Tai – socialiai atsakingas verslas, kuris gamina aplinkai draugiškus minkštus žaislus. Bon Bon toys daugeliui pažįstamas kaip pliušinio zuikučio Miffy gamintojas.

C

Candylab - 1960-ųjų Amerikos kultūra alsuojančios medinės mašinėlės. Lenktyniniai automobiliai, mokykliniai autobusiukai, taksi ir daug kitų.

Caramel&Cie - Unikalios kuporinės, penalai, sporto krepšiai, kosmetinės, piniginės ir kita. Metas būti pastebėtiems!

Cam Cam Copenhagen - Daniško dizaino vaikų ir kūdikių baldus gaminantis prekės ženklas. Didelis dėmesys ekologijai ir tvarumui – šio prekinio ženklo išskirtinis bruožas.

D

Design Letters - Nuosaikūs, skandinaviško stiliaus gertuvės, priešpiečių dėžutės, įrankiai, kuriuos puošia akį traukiantys, stilingi užrašai.

E

EEF lillemor - Iki smulkmenų apgalvoti indai, įrankiai vaikams, tekstilės gaminiai ir interjero detalės. Pasiilgusiems inovatyvių ir tvarių gaminių.

EO - Modernus, progresyvus ir dinamiškjas prekės ženklas, kuris kuria baldus ir kitas interjero dizaino detales vaikų erdvėms.

F

Fresk - Tai – Olandijoje įkurtas prekės ženklas, kuris siūlo žaismingas prekes vaikams. Nuo pižamų ir miegmaišių iki kuprinių, penalų bei guminių batų.

Flexa - Danijos prekės ženklas, gaminantis modernius vaikų baldus ir ugdančius žaislus. Funkcionalumas, lankstumas ir kokybė – svarbiausios šio prekės ženklo vertybės.

J

Jellycat - Originalių, minkštų žaislų kūrėjai. Stulbinamai minkšti ir švelnūs žaislai išsiskiria savo dizainais, kurie greitai randa kelią į mažųjų širdis. 

K

Kindsgut - Socialiai atsakingas prekės ženklas, kuris gamina estetiškus, tvarius ir saugius vaikams pliušinius žaislus.

Konges sløjd - Gamintojas, kuriantis netikėtais sprendimais pasižyminčią aprangą vaikams. Plati spalvų paletė ir nuotaikingi spaudiniai negali leisti likti abejingais.

L

Little Dutch - Plati pasirinkimo paletė. Viskas, ko reikia: nuo kūdikių priežiūrai skirtų reikmenų ir žaislų iki aprangos, miegmaišių bei interjero dizaino detalių.

Little Hotdog Watson - Unikalaus dizaino kepurės. Ne tik gražios, bet taip pat ir praktiškos, kokybiškos ir funkcionalios.

Londji - Šis prekės ženklas žymus išskirtiniais mediniais žaislais, dėlionėmis ir lavinamaisiais žaidimais. Čia persipina žaidimų ir meno pasaulis.

Lulla doll by RoRo - Mažylių miego kokybę gerinančios lėlės. Suteikia ramybę ir jaukumą tuomet, kai tėvų nėra šalia.

M

Maileg - Žaislai, įkvepiantys vaikus fantazuoti, kurti ir žaisti! Įkvepiantys dizaino sprendimai ir atsakingas požiūris į žaislų kūrimą.

MamaWata - Aplinkinių akis traukiančios plietinės gertuvės, termo buteliai ir termo puodeliai. Platus gaminių pasirinkimas leis kiekvienam išsirinkti šį tą tinkančio ir patinkančio.

Matilda Knows - Vaikiški drabužiai – gerai dienos pradžiai! Universalumas, paprastumas ir tvarumas – tai, kas geriausiai apibūdina Matilda Knows.

Micro - Paspirtukų ir apsaugos priemonių vaikams gamintojas. Sporto meistro Win Ouboter įkurto prekės ženklo produkcija pasiekiama 80-yje pasaulio šalių.

Mini rodini - Vaikų aprangos prekės ženklas, kuris pasižymi žaismingumu, estetiška, kokybe ir tvarumu. Nuo subtilių ir minimalizmu dvelkiančių iki ryškių, akį traukiančių spalvų aprangos derinių.

Moonie - Prekės ženklas, gaminantis rožinį triukšmą skleidžiančius žaislus. Sukurtas nuraminti mažyliams ir padėti užmigti.

Mr Maria - Laikui nepavaldžios lempos, kurių gamybai pasirenkamos aukščiausios kokybės, tvarumu pasižyminčios medžiagos. Sukurtos ne tik šviesti, bet ir skleisti džiaugsmą!

Mushie - Prekių kūdikiams gamintojas, kuriantis silikoninius čiulptukus, indus, įrankius, spalvingas antklodes ir žaislus. Dvelkia paprastumu ir skandinavišku gaivumu!

Mini Kyomo - Gamina specialiai vaikams skirtus laikrodžius. Laikrodžiai su meile kuriami Italijoje, naudojant japonišką techniką. Šis prekės ženklas pabrėžia, jog į vaikus žiūri kaip į asmenybes, kurioms svarbu turėti savitą stilių.

Minikane - Prancūzų prekės ženklas, kuriantis išskirtinai stilingo dizaino vaikiškus baldus, aksesuarus, drabužius, vėžimėlius ir žaislus. Šio prekinio ženklo pasididžiavimas – tikroviškos lėlės, aprengtos rankų darbo drabužėliais. 

N

Nuuroo - Silikoniniai indai, įrankiai bei didelio populiarumo sulaukiančios kuprinės bei mokykliniai reikmenys vaikams. Sukurti naudojant tvarias ir saugias medžiagas.

Nofred - Daugybę apdovanojimų pelnęs Danijos prekės ženklas, gaminantis funkcionalus ir tvarius vaikiškus baldus. Nofred vaikiški baldai – aukštos kokybės meistriškumas ir nesenstantis dizainas, išliekantis visą gyvenimą.

O

Oli&Carol - Barselonoje gimęs prekės ženklas vaikams, kuris specializuojasi modernių žaislų vaikams gamyboje. Jo siūlomų prekių galima įsigyti daugiau nei 80-yje pasaulio šalių.

Q

Quax - Jie kuria kūdikių ir vaikų baldus bei kitus reikmenis šiuolaikinėms, stilių ir komfortą vertinančioms šeimoms. Šio prekės ženklo misija – įnešti jaukumo ir ramybės į kiekvienus namus.

R

Robert Kalinkin - Minimalistinio dizaino laisvalaikio apranga vaikams. Aukštos kokybės natūralus pluoštas, praktiškumas ir patogumas yra tai, kas geriausiai apibūdina šio prekės ženklo gaminius.

S

Saga Copenhagen - Migdukai, kramtukai, čiulptukų laikikliai, apranga ir kita. Išsiskiria spalvomis, minkštomis medžiagomis ir minimalistiniu dizainu.

Sticky Lemon - Ryškiaspalvės, išskirtinio dizaino kuprinės ir penalai. Tai, kas neabejotinai leis išsiskirti bendraamžių būryje!

T

TADAM - Papuošalai, kurie yra tikrų tikriausi desertai akims. Pasižymi aukščiausia kokybe, sudėtingu gamybos procesu bei estetika.

The Cotton Cloud - Prekės ženklas, kurio pasiūloje – vaikams skirti silikoniniai indai, stalo įrankiai, kramtukai, čiulptukai bei jų aksesuarai.

Trixie - Nuo kūdikių priežiūrai skirtų priemonių iki drabužių ir žaislų vaikams bei paaugliams. Tai – į ateitį orientuotas prekės ženklas.

W

Waytoplay - Pripažinimą 60-yje pasaulio šalių pelnęs prekės ženklas, kuris siūlo lanksčių, vandeniui atsparių kelių komplektus.

Wee Gallery - Kūdikiams skirtos kortelės, minkštos ir maudynėms skirtos knygelės, migdukai bei kita. Šio prekės ženklo išskirtinumas – dėmesio skyrimas juodai ir baltai spalvoms.